Langefeldt olja
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
K LANGFELDT (1900-tal) Hamnmotiv från Svalvor, signerad och daterad K Langfeldt, Svalvor 44, olja på pannå, 45x54 cm
Kuntoraportti
300006
Päivämäärä:
2015-03-19