Langefeldt olja

Langefeldt olja
Langefeldt olja
Langefeldt olja
Langefeldt olja

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

K LANGFELDT (1900-tal) Hamnmotiv från Svalvor, signerad och daterad K Langfeldt, Svalvor 44, olja på pannå, 45x54 cm

Kuntoraportti

300006

Päivämäärä:

2015-03-19