Ingvar Elén
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
INGVAR ELÉN (född 1915): Komposition. signerad, olja på duk, 53x72 cm
Kuntoraportti
300022
Päivämäärä:
2015-03-20