Ingvar Elén

Ingvar Elén
Ingvar Elén
Ingvar Elén
Ingvar Elén
Ingvar Elén
Ingvar Elén

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

5 000 SEK

Kuvaus

INGVAR ELÉN (född 1915): Komposition. signerad, olja på duk, 53x72 cm

Kuntoraportti

300022

Päivämäärä:

2015-03-20