Byrå 1800-tal

Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal
Byrå 1800-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BYRÅ, 1800-tal, gustaviansk stil, profilerad kalkstenskiva med fossildekor, med intarsia med festonger, lagerkrans, urnor samt havrekärve, mässingsbelag, totalhöjd ca 79, 113x53 cm, nyckel finns

Blekt, repor, slitage
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

300023

2015-03-19