Figuringrupp O Pilz

Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz
Figuringrupp O Pilz

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FIGURINGRUPP, porslin, kvinna med getter, signerad O Pilz, meissenliknande märke, höjd 25, längd ca 40 cm

båda hornen av på en get, lagningar

300024

2015-03-19