Carl Harry Stålhane, fat

Carl Harry Stålhane, fat
Carl Harry Stålhane, fat
Carl Harry Stålhane, fat
Carl Harry Stålhane, fat

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

CARL HARRY STÅLHANE, fat, Rörstrand 1946, stengods, figurscen, signerad Stålhane, diameter 37 cm

Smärre bruksslitage

300026

2015-03-30