Läsbord Danmark

Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark
Läsbord Danmark

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LÄSBORD, 1960-tal, Danmark, kromad benställning, skivor i teak, höj - och sänkbart

Bruksslitage

300028

2015-03-19