Servisdelar England

Servisdelar England
Servisdelar England
Servisdelar England
Servisdelar England
Servisdelar England
Servisdelar England

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SERVISDELAR, 33 st., 1800-tal, England, Willow-mönster, W. T. Copeland & Sons, Stoke on Trent, bestående av: 30 mattallrikar, 3 djupa tallrikar, diameter ca 26 cm, medföljer 5 delar med skador

Slitage, krackeleringar och nagg förekommer

300042

2015-03-19