Servisdelar England
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SERVISDELAR, 33 st., 1800-tal, England, Willow-mönster, W. T. Copeland & Sons, Stoke on Trent, bestående av: 30 mattallrikar, 3 djupa tallrikar, diameter ca 26 cm, medföljer 5 delar med skador
Slitage, krackeleringar och nagg förekommer
300042
2015-03-19