Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KJELL LÖWENADLER, väggarmatur, 1900-talets mitt, märkt Löwenadler Glössner o Co, etsad dekor av vallflicka, höjd 32x23 cm, djup 8 cm
Bruksslitage
300044
2015-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här