Väggarmatur Glössner

Väggarmatur Glössner
Väggarmatur Glössner
Väggarmatur Glössner
Väggarmatur Glössner

Klubbat för:

1 400 SEK

1 500 SEK

KJELL LÖWENADLER, väggarmatur, 1900-talets mitt, märkt Löwenadler Glössner o Co, etsad dekor av vallflicka, höjd 32x23 cm, djup 8 cm

Bruksslitage

300044

2015-03-19