Matservis England

Matservis England
Matservis England
Matservis England
Matservis England
Matservis England
Matservis England
Matservis England
Matservis England

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JOHNSON BROS, matservis, 49 dlr, flintgods, England, "Senora", bestående av: terrin med lock, kanna, såsskål, 9 djupa tallrikar, 11 mattallrikar, 11 assietter, 10 desserttallrikar, 3 uppläggningsfat, 2 skålar

Delvis med krackelyr, slitage

300046

2015-03-19