Matservis England
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHNSON BROS, matservis, 49 dlr, flintgods, England, "Senora", bestående av: terrin med lock, kanna, såsskål, 9 djupa tallrikar, 11 mattallrikar, 11 assietter, 10 desserttallrikar, 3 uppläggningsfat, 2 skålar
Delvis med krackelyr, slitage
300046
2015-03-19