Bokhyllesektioner Mogens Koch

Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch
Bokhyllesektioner Mogens Koch

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BOKHYLLESEKTIONER, 3 st, Mogens Koch, Rud Rasmussen, Danmark, formgivna 1928, i produktion sedan 1932, alm, en skåpdel, två hyllsektioone, skyltmärkta RUD.RASMUSSENS SNEDKERIER KØBENHAVN DENMARK, skåpen höjd 75, 76 x 35 cm, total höjd ca228, 228x33 cm

Något, blekt, mindre slitage och repor

300053

2015-03-30