Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): Djurgårdsbron, med Nordiska Museét, signerad Kliuchnikov, olja på duk, 100x60 cm
300061
2015-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här