Universal Geneve armbandsur
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UNIVERSAL GENEVE, stål, herrarmbandsur, 1950-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, cal: 262, verk nr: 101981, boett nr: 837315, 21220, diameter 37 mm
Tavla med skador, glas med repor, boett med korrosion
300070
2015-03-28