Universal Geneve armbandsur

Universal Geneve armbandsur
Universal Geneve armbandsur
Universal Geneve armbandsur
Universal Geneve armbandsur
Universal Geneve armbandsur
Universal Geneve armbandsur

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UNIVERSAL GENEVE, stål, herrarmbandsur, 1950-tal, mekaniskt urverk (manuell), plexiglas, cal: 262, verk nr: 101981, boett nr: 837315, 21220, diameter 37 mm

Tavla med skador, glas med repor, boett med korrosion

300070

2015-03-28