Zenith armbandsur

Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur
Zenith armbandsur

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 500 SEK

ZENITH, stål, herrarmbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, originallänk, cal: 2542 PC, boett nr: 2310814, diameter 35 mm, inkl. Zenith etui

Glas med repor

300081

2015-03-28