Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
ZENITH, stål, herrarmbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, originallänk, cal: 2542 PC, boett nr: 2310814, diameter 35 mm, inkl. Zenith etui
Glas med repor
300081
2015-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här