Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JOHANNES HARDERS (Tyskland, 1871-1950): Kustlandskap, signerad J. Harders, olja på duk, 68x97 cm
Dukreva
300086
2015-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här