Gustaviansk karmstol

Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol
Gustaviansk karmstol

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, gustaviansk, gråmålad, rak genombruten ryggbricka, stoppad sits med sidentyg, dekor av fleuroner i sarg, runda kannelerade ben, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, renoverad och kompletterad, smärre skador,

300092

2015-03-19