Gustaviansk karmstol
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KARMSTOL, gustaviansk, gråmålad, rak genombruten ryggbricka, stoppad sits med sidentyg, dekor av fleuroner i sarg, runda kannelerade ben, sitthöjd ca 41 cm
Slitage, renoverad och kompletterad, smärre skador,
300092
2015-03-19