Bankettsoffa sengustaviansk stil
2015-03-19
300096
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BANKETTSOFFA, sengustaviansk stil, 1800-tal, gråmålad, dekor i sarg, stoppad sits med sidentyg, längd ca 176, sitthöjd ca 49 cm
Slitage, renoverad