Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MADELEINE PYK (född 1934), "Söndagspromenad", signerad och numrerad 99/250, färglitografi,47x37 cm
300105
2015-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här