Bord Åke Axelsson
Closed
2015-03-19
300123
| Sold for | 4 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
ÅKE AXELSSON, bord, 1900-talets andra hälft, skiva i ek, bemålat underrede, höjd ca 71, 181x109 cm
Bruksslitage, färgbortfall