Bord Åke Axelsson

Bord Åke Axelsson
Bord Åke Axelsson
Bord Åke Axelsson
Bord Åke Axelsson
Bord Åke Axelsson
Bord Åke Axelsson
Bord Åke Axelsson
Bord Åke Axelsson
Bord Åke Axelsson
Bord Åke Axelsson

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE AXELSSON, bord, 1900-talets andra hälft, skiva i ek, bemålat underrede, höjd ca 71, 181x109 cm

Bruksslitage, färgbortfall

300123

2015-03-19