Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE AXELSSON, bord, 1900-talets andra hälft, skiva i ek, bemålat underrede, höjd ca 71, 181x109 cm
Bruksslitage, färgbortfall
300123
2015-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här