Levins armbandsur i 18 k

Levins armbandsur i 18 k
Levins armbandsur i 18 k
Levins armbandsur i 18 k
Levins armbandsur i 18 k
Levins armbandsur i 18 k
Levins armbandsur i 18 k
Levins armbandsur i 18 k
Levins armbandsur i 18 k
Levins armbandsur i 18 k
Levins armbandsur i 18 k

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LEVINS, 18 k guld, herrarmbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, diameter 34 mm

Kuntoraportti

Glas med repor

300125

Päivämäärä:

2015-03-29