Levins armbandsur i 18 k
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LEVINS, 18 k guld, herrarmbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, plexiglas, datum, diameter 34 mm
Kuntoraportti
Glas med repor
300125
Päivämäärä:
2015-03-29