Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Fossil, signerad och daterad Jan Håfström 1982 a tergo, akryl på duk och trä, 67x38 cm
300127
2015-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här