Melody Brzezinski, oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MELODY BRZEZINSKI (USA, född 1960), "To my Lizzie", komposition, signerad M samt signerad och daterad -04 a tergo, olja på duk, 145 x 130 cm

300129

2015-03-30