Rolf Hanson bemålad monotyp

Rolf Hanson bemålad monotyp
Rolf Hanson bemålad monotyp

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ROLF HANSON (född 1953): "CAHOU", signerad och daterad på baksidan Rolf Hanson -90, bemålad monotyp, 50x46 cm

300135

2015-03-25