Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ROLF HANSON (född 1953): "CAHOU", signerad och daterad på baksidan Rolf Hanson -90, bemålad monotyp, 50x46 cm
300135
2015-03-25
Gör en kostnadsfri värdering här