Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, gustaviansk stil, gråmålat, kaklad skiva med målad dekor av blomstermotiv, signerad Fräs Grethe Handmald, överkragade runda ben, etikettmärkt EJM, höjd ca 64, 80x49 cm
Slitage
300155
2015-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här