Bord gustaviansk stil

Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil
Bord gustaviansk stil

Klubbat för:

650 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, gustaviansk stil, gråmålat, kaklad skiva med målad dekor av blomstermotiv, signerad Fräs Grethe Handmald, överkragade runda ben, etikettmärkt EJM, höjd ca 64, 80x49 cm

Slitage

300155

2015-03-19