Figurin med Napoleon

Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon
Figurin med Napoleon

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURINGRUPP, 1900-talets första hälft, porslin, "Chut! papa dort!",föreställande Napoleon och liten flicka, höjd 17, längd 21 cm

Enstaka nagg

300157

2015-03-19