Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅTÖLJ, s.k. öronlappsfåtölj, 1960/70-tal, möjligen Danmark, klädsel i skinn, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

300171

2015-03-20