Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÅTÖLJ, 1900-tal, klädd i mörktbrunt skinn med pärlspikning, underrede i trä, sitthöjd ca 39,5 cm
Bruksslitage
300173
2015-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här