Kinesiska figuriner
Vollendet
2015-03-19
300192
| Höchstes Gebot | 1 500 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
FIGURINER, 3 st, patinerad samt delvis förgylld metall, 1900-tal, föreställande 3 av Buddhas 18 lärljungar, höjd ca 4,5-5 cm