Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
FIGURINER, 3 st, patinerad samt delvis förgylld metall, 1900-tal, föreställande 3 av Buddhas 18 lärljungar, höjd ca 4,5-5 cm
300192
2015-03-19