Kinesiska figuriner

Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner
Kinesiska figuriner

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

FIGURINER, 3 st, patinerad samt delvis förgylld metall, 1900-tal, föreställande 3 av Buddhas 18 lärljungar, höjd ca 4,5-5 cm

300192

2015-03-19