Guanyin Kina

Guanyin Kina
Guanyin Kina
Guanyin Kina
Guanyin Kina
Guanyin Kina
Guanyin Kina

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUANYIN, Kina, sannolikt Ming, brons, höjd ca 19,5 cm

Slitage, skador/bortfall

300201

2015-03-23