Reinhold Norstedt oljemålning
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NORSTEDT, Reinhold (1843-1911): "Utsikt från Stockholms Djurgård närheten af Thorells villa", signerad och daterad Reinhold Norstedt 1897, olja på pannå, 29x27 cm
Med otydlig dedikation
300207
2015-03-20