Reinhold Norstedt oljemålning

Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning
Reinhold Norstedt oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORSTEDT, Reinhold (1843-1911): "Utsikt från Stockholms Djurgård närheten af Thorells villa", signerad och daterad Reinhold Norstedt 1897, olja på pannå, 29x27 cm

Med otydlig dedikation

300207

2015-03-20