Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
TERRIN med lock, silver, 1900-talets första hälft, rokokostil, invändigt förgylld, riklig dekor av bl a blommor, höjd ca 29, längd ca 37 cm, vikt ca 1881 g
Förgyllning med slitage
300217
2015-03-24
Gör en kostnadsfri värdering här