Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, Louis XVI-stil, sten, förgylld metall, höjd ca 25 cm
Bruksslitage
300224
2015-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här