Josefin Nisbeth oljemålning
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
JOSEFIN NISBETH (1840-1927) tillskriven, motiv av storkar, olja på duk, uppfordrad på pannå, ca 69x53 cm
PROVENIENS: Har tillhört Ester & Victor Wallenberg enligt påskrift á tergo
Ytliga repor, smärre färgbortfall
300228
2015-03-19