Josefin Nisbeth oljemålning

Josefin Nisbeth oljemålning
Josefin Nisbeth oljemålning
Josefin Nisbeth oljemålning
Josefin Nisbeth oljemålning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOSEFIN NISBETH (1840-1927) tillskriven, motiv av storkar, olja på duk, uppfordrad på pannå, ca 69x53 cm
PROVENIENS: Har tillhört Ester & Victor Wallenberg enligt påskrift á tergo

Ytliga repor, smärre färgbortfall

300228

2015-03-19