Schuco figurer

Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer
Schuco figurer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHUCO FIGURER, 3 st, 1930-50-tal, bestående av: fiolspelande och trummande clown samt cymbal- och trumspelande apa, urverksdivna, höjd ca 11 cm vardera

Skador

300232

2015-03-28