To Play dansare

To Play dansare
To Play dansare
To Play dansare
To Play dansare
To Play dansare
To Play dansare
To Play dansare
To Play dansare
To Play dansare
To Play dansare

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TO PLAY AFRIKANSK DANSARE "PONGO PONGO", 1950-60-tal, Japan, litograferad plåt, utrustad med bastkjol, spjut och sköld, vid gång vickar han på huvudet och utför en dans, urverksdriven, höjd 16 cm

Obetydliga skador

300244

2015-03-28