To Play dansare
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TO PLAY AFRIKANSK DANSARE "PONGO PONGO", 1950-60-tal, Japan, litograferad plåt, utrustad med bastkjol, spjut och sköld, vid gång vickar han på huvudet och utför en dans, urverksdriven, höjd 16 cm
Obetydliga skador
300244
2015-03-28