Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AGNES BÖRJESSON (1827-1900), "Pompeji", monogramsignerad AB, olja på pannå, ca 24x14 cm
PROVENIENS: Har tillhört Victor Wallenberg enligt påskrift á tergo
Krackeleringar
300253
2015-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här