Agnes Börjesson oljemålning

Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning
Agnes Börjesson oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AGNES BÖRJESSON (1827-1900), "Pompeji", monogramsignerad AB, olja på pannå, ca 24x14 cm
PROVENIENS: Har tillhört Victor Wallenberg enligt påskrift á tergo

Krackeleringar

300253

2015-03-19