Bert-Håge Häverö
2015-03-20
300259
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Roslagsfarbror, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, 39x31 cm