E. Warting akvarell över Stockholm
2015-03-19
300262
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-talets första hälft, panoramavy över Stockholms skärgård, signerad E Warting, akvarell, ca 17,5x49,5 cm
Fläckar, något vågigt papper