Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959), "Koster", signerad och daterad Olle Hjortzberg 23/8 45, akvarell med täckvitt på papper, ca 34x49 cm

Dedikation á tergo

300263

2015-03-19