Vikskärm 1900-tal

Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal
Vikskärm 1900-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VIKSKÄRM, 1900-tal, fyr-delad, ca 4x50 cm, duk uppfäst på trä, tryckt dekor, total bredd ca 200 cm, höjd 161 cm

Smärre skador

300264

2015-03-20