Olle Hjortzberg akvarell

Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell
Olle Hjortzberg akvarell

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959), "Olevano", signerad och daterad Olle Hjortzberg 1901, akvarell med täckvitt på papper, ca 35x25 cm

300266

2015-03-19