Byrå med skinnklädd skiva

Byrå med skinnklädd skiva
Byrå med skinnklädd skiva
Byrå med skinnklädd skiva
Byrå med skinnklädd skiva
Byrå med skinnklädd skiva
Byrå med skinnklädd skiva
Byrå med skinnklädd skiva
Byrå med skinnklädd skiva
Byrå med skinnklädd skiva
Byrå med skinnklädd skiva

Klubbat för:

750 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, England, delvis skinnklädd skiva, höjd 79, 74x41 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

300279

Päivämäärä:

2015-03-20