Byrå med skinnklädd skiva
Klubbat för:
750 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BYRÅ, 1900-talets andra hälft, England, delvis skinnklädd skiva, höjd 79, 74x41 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
300279
Päivämäärä:
2015-03-20