Väggfält 1700-tal

Väggfält 1700-tal
Väggfält 1700-tal
Väggfält 1700-tal
Väggfält 1700-tal

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (troligen Sverige, 1700-tal): Väggfält/figurscen, olja på duk, 172x96 cm

Skador, lagningar, dubblerad

300288

2015-03-22