Gaborron 2 mappar
Klubbat för:
650 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
CRISTÓBAL GABARRON BETEGON (Spanien, född 1945), (2) "Las Musas" - mapp innehållandes 5 st litografier, signerade Gabarron, 33/99, 34/99, bladmått ca 50x70 resp 70x50 cm, totalt 10 blad
Kuntoraportti
300292
Päivämäärä:
2015-03-22