Bordlampa

Bordlampa
Bordlampa
Bordlampa
Bordlampa
Bordlampa
Bordlampa
Bordlampa
Bordlampa

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

1 200 SEK

Kuvaus

BORDSLAMPA , 1970-tal etikettmärkt Falkenbergs belysning, kromad metallfot med grön plastskärm, höjd 60 cm

Kuntoraportti

Smärre repor

300304

Päivämäärä:

2015-03-20