Bordlampa
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
1 200 SEK
Kuvaus
BORDSLAMPA , 1970-tal etikettmärkt Falkenbergs belysning, kromad metallfot med grön plastskärm, höjd 60 cm
Kuntoraportti
Smärre repor
300304
Päivämäärä:
2015-03-20