Georges Redon etsningar

Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar
Georges Redon etsningar

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES REDON (1869-1943) (9), däribland "Emotion", "Ce que c´est practique!...", figurscener med barn, signerade Georges Redon i plåten, färgetsningar, varierande mått ca 37x25 cm

Gulnader, fläckar

300312

2015-03-20