Georges Redon etsningar
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GEORGES REDON (1869-1943) (9), däribland "Emotion", "Ce que c´est practique!...", figurscener med barn, signerade Georges Redon i plåten, färgetsningar, varierande mått ca 37x25 cm
Gulnader, fläckar
300312
2015-03-20